Söz - Kahraman Tazeoğlu - Kitap Yorumu

Cumartesi, Mart 19, 2016

Kahraman Tazeoğu'nun altı çizilesi sözlerini bir araya getirdiği Söz adlı kitabı. Çıkardığı bir çok kitabından ve daha önce hiç yayınlanmayan sözlerini de bir araya getirmiş. Onun kitaplarını altını çize çize yada her sayfaya postit yapıştırarak okuruz ancak bu kitabında o sözlerin hepsini ve daha fazlasını bulabiliyorsunuz. Sayfalar dolusu kitaplara gerek duymadan okuma fırsatı sunulmuş.

Kitap kapak tasarımını da ben beğendim. Aslında almamda baya etkili olduğunu da söyleyebilirim.

Benim kısa sürede baş ucu kitabım oldu. Bir iki sayfa okuyup öyle yatıyorum. Okumak aslında en fazla bir saatimi alır ancak bunca özlü sözü bir seferde okumak sıkıcı olur diye düşünüyorum.

Kitap Destek Yayınları tarafından 160 sayfa olarak 2012 yılında çıkartılmış. Eğer sizde Kahraman Tazeoğlu'nın tarzını ve kitaplarını seviyorsanız, sözlerini beğeniyorsanız bir bakın derim. Ancak onun hiç bir kitabını okumadıysanız beğeneceğinizden pek emin değilim.

Blogumdaki diğer kitap yorumlarıma buradan da ulaşabilirsiniz. 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

9 yorum

 1. Bu kitabı kütüphanede görmüştüm.Güzel değildir diye almamıştım.Kitabın içlerindeki güzel sözleri severim ve hep not ederim.Bu kitabı almam gerekiyor o zaman resimlerden bakılınca güzel sözler var :)

  YanıtlayınSil
 2. Bu kitabı kütüphanede görmüştüm.Güzel değildir diye almamıştım.Kitabın içlerindeki güzel sözleri severim ve hep not ederim.Bu kitabı almam gerekiyor o zaman resimlerden bakılınca güzel sözler var :)

  YanıtlayınSil
 3. Klaemine sağlık, Listeme ekledim :)

  YanıtlayınSil
 4. bu adama karşı acayip önyargılıyım ya hiç okumadım bilmiyom :/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. :) Bende çok önceden okumuştum biriki kitabını. Bu kitabını sevdim. Çünkü sadece sözlerden oluşuyor. :)

   Sil
 5. hiç okumadım ama okuycam taam :) bi de, ben de böyle bir foto çekicem yaaaa :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O fotoğraf için kitaplığımın çok küçük bir kısmını indirmem gerekti ama olsun. güzel olmuş demi :D

   Sil

Facebook

Subscribe