Hakkımda

Kendimi anlatmayı çok seven biri değilim. Ama her blogun bir Ben Kimim sayfası olmalı. En azından benim her blogda görmek istediğim bir yer. Blogumu açalı 4 ayı geçmiş ve ben yeni hazırlayabildim.
Kitap okumaya bayılırım.Boş zamanlarımda kitap okurum diyenlerden değilim. Mutlaka zaman yaratırım. Kitap okumada geçirdiğim tek bir günüm olduğunu hatırlamıyorum.
 Kitap Güneşim ise etrafımda benim gibi kitap okumayı seven kimsenin olmamasından ortaya çıkan kitap yorumu blogum. Kendimi en iyi ve rahat hissettiğim yer.

Hayatımda hissederek yaptığım hiç bir şeyden pişman olmam. Çünkü hayat her zaman hissettiklerimizi yaşamayı kısıtlar. Bizler hiçbir zaman her şeyi kontrol edemeyiz. Her şey yolunda gidip tüm hayatımız boyunca mutlu olma ihtimalimiz yok öyle değil mi.
Bu yüzden gerçekten yaşamak gerek.
Sevgi her şeyin temeli. Yaşamın içinde olan her şeyi sevmek gerek. Hissederek yaptığımız her şeyi de bu yüzden daha da çok sevmek gerek.
Hayat felsefemi de yazmış oldum bu arada.
Hissettiklerimi şaşalı kelimelerle yazabilen birisi değilim.Yazılarımı okuyanlar bilir kitaplarımı anlatırken olabildiğince düz bir şekilde yazarım. Beni de böyle kabul edin artık.
Son olarak en büyük hedefim Adaletli ve İyi bir insan olarak yaşamak ve öyle ölmek istiyorum.

21 Eylül 2015 tarihinde açtığım bloguma herkesi beklerim :)

Facebook

Subscribe